Coaching Wewnętrznej Mocy

Coaching Wewnętrznej Mocy

Mam na imię Iwona i od kilku lat odkrywam, jak smakuje podążanie za głosem serca… Uczę się rozpoznawania pragnień i tęsknot zapisanych w głębi mojego serca i wypuszczam je na wolność…

Smakuję życie… Przestałam się spieszyć…Uwielbiam leniwe poranki i smak yerba mate, kobiece spotkania przy lampce wina i randki ze sobą pachnące kawą i dobrym ciastem, kąpiele w jeziorze i spacery po lesie, opalanie się na słonecznej plaży i jazdę na nartach, spontaniczny taniec i dobrą muzykę. Lubię medytację i ciszę, ale jednocześnie pociąga mnie ruch i tętniące życiem miasto – po prostu uwielbiam smakować różnorodność. Wzrusza mnie poezja, muzyka i dotykanie ukrytej w mym wnętrzu głębi… Kocham zapach palo santo, woń jaśminu pomieszanego z gorzką pomarańczą i kąpiele w wannie pełnej płatków róż..

Największą radość daje mi towarzyszenie innym w rozpoznawaniu swojego Prawdziwego Ja i budzeniu się do wewnętrznej mocy… Bo wiem, że nic nie smakuje bardziej soczyście niż wkroczenie na ścieżkę Serca i podążanie nią dalej.

Gotowa na przygodę?

Zapraszam na indywidualne sesje coachingowe i warsztaty rozwojowe.
Swoje doświadczenie w towarzyszeniu w rozwoju innym zdobywam i poszerzam od ponad 10 lat. Rozpoczynałam jako nauczycielka jogi, następnie poszerzyłam zakres umiejętności o psychoterapeutyczną pracę z ciałem i holistyczne techniki rozwojowe/terapeutyczne. W swojej pracy wykorzystuję integralne podejście do coachingu i terapii.

W kierunku pracy coachingowej i terapeutycznej szkoliłam się m.in. na:

2016-2017 Body Psychoterapy Training (Selfinstitute – Anna Pączka)
2017 Fundamentalne elementy pacy z ciałem (Instytut Terapii Tańcem i Ruchem – Iba)
2017-2018 Kurs świadomości ciała, emocji, relacji wg metody Laban Bartenieff (Agnieszka Sokołowska)
2019- 2021 Holistyczne Studia Transpersonalne – Nelumbo Institute (w trakcie)

Pracując ze mną…

  • Odkryjesz jak smakować Życie… Obudzisz na nowo swoje zmysły… Otworzysz się na smaki, zapachy, dźwięki, magiczne słowa, zmysłowy ruch i dotyk… Do Twojej codzienności zawita sensualność, czułość, łagodność, delikatność, miękkość… Poczujesz moc płynącą z brzucha, dotkniesz dzikiego i wolnego pierwiastka Twojej kobiecej natury….
  • Rozpoznasz, że w swojej niedoskonałości jesteś doskonała i wyjątkowa. I nie masz nic do zrobienia, wszystko jest do ukochania… Z radością i łagodnością będę Ci towarzyszyć w miłosnej podróży do głębi Twego serca.
  • Utulisz każde bolesne i zapomniane miejsce w sobie, które oddziela Cię od Miłości.
  • Przypomnisz sobie jak lekkie jest życie gdy tylko zaufasz! Lęk przemienisz w miłość
  • Poznasz siebie na nowo i zakochasz się w swojej kobiecej esencji.
  • Odkryjesz swój niepowtarzalny rytm, swoje własne indywidualne tempo, z którym w pełnej harmonii będziesz mogła kroczyć przez swoje dalsze życie
  • Rozpoznasz uczucia, których pragniesz doświadczać na co dzień… Nauczysz się kreować rzeczywistość podążając za głosem serca…