O miejscu

Atma Yoga Przestrzeń Ciała i Oddechu

Miejsce które stworzyliśmy dla Ciebie to coś więcej niż sala do ćwiczeń. Atma Yoga to przytulna przestrzeń, w której odpoczniesz od codziennego poruszenia i zgiełku.

Przekraczając drzwi zanurzasz się w atmosferę relaksu i odpoczynku. Przestrzeń recepcji jest zaprojektowana tak, abyś mógł/mogła odpocząć i rozluźnić zmysły. Prosty, minimalistyczny wystrój ocieplony naturalnym drewnem sprawia, że każdy, kto przekracza próg czuje się dobrze.
Świeże kwiaty, relaksująca muzyka w tle, naturalne zapachy olejków eterycznych czy też aromat białej szałwii lub palo santo sprawiają, że w naturalny sposób ukoisz zmysły, rozluźnisz ciało, wyciszysz umysł i doświadczysz przyjemności z bycia tu i teraz.

W oczekiwaniu na zajęcia możesz usiąść na kanapie przy świeżo zaparzonej kawie albo herbacie, podelektować się jej aromatem, porozmawiać, pozostać w milczeniu albo przejrzeć jedną pozycji lokalnej biblioteczki…
A gdy poczujesz klimat miejsca- czas na chwilę dla siebie podczas jogi, warsztatów czy sesji indywidualnych.

A jak wygląda nasze miejsce – poniżej kilka praktycznych informacji

AtmaYoga posiada 2 sale zajęć ok. 50 m2 każda:

Sala bursztynowa z drewnianą podłogą, wyposażona w drabinki do ćwiczeń jest główną salą na której odbywają się zajęcia jogi. Sala jest wyposażona w maty, koce, kostki oraz inne akcesoria niezbędne do profesjonalnej praktyki jogi.

Sala rubinowa – nowa sala z wykładziną dywanową na podłodze. Na sali odbywają się zajęcia jogi, zajęcia warsztatowe, indywidualne sesje pracy z ciałem.

Gabinet masażu i rozwoju osobistego – w przestrzeni Atma Yoga działa profesjonalny gabinet Rass Impuls Art, który oferuje m.in. masaże Lomi-Lomi Nui, terapię czaszkowo-krzyżową, sesje oddechowe oraz wsparcie dla kobiet w ciąży i po porodzie (przygotowanie do porodu, doula, chustonoszenie etc). Szczegóły na stronie impuls-art.pl

 

 Szatnie – Do dyspozycji uczestników zajęć są 2 szatnie (damska i męska) z łazienkami i prysznicem każda. W szatniach są regały z miejscami na prywatne maty do jogi. (Jeśli nie korzystasz z ogólnodostępnych mat i nie chcesz swojej maty nosić z domu każdorazowo na zajęcia.)

Recepcja – Pomieszczenie recepcji jest wyposażone w wieszaki na odzież wierzchnią oraz półki na buty. Na sale zajęciowe wchodzimy bez obuwia, ale w przestrzeni recepcji i szatni można korzystać z obuwia na zmianę.
W recepcji znajduje się przytulna część socjalna z kanapą, biblioteczką, miejscami do siedzenia oraz kącikiem z czajnikiem, wodą, ekspresem do kawy do dyspozycji uczestników zajęć.