Opinie

Dzięki zajęciom prowadzonym przez Iwonę, jej zaangażowaniu i wiedzy czerpię energię do własnych działań. Zajęcia jogi, które prowadzi, są dla mnie cudownym doświadczeniem i radością, są balsamem dla ducha i ciała‍. Dzięki systematycznym ćwiczeniom jogi mogę wykonywać również inne zajęcia sportowe, ponieważ ciało jest do tego przygotowane.

Monika Kowalska - Czarnewicz

Zajęcia prowadzone przez Iwonę są bardzo profesjonalne, uwzględniają indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zajęcia jogi to połączenie aktywnego wypoczynku i relaksu, są to bardzo ciekawe, zróżnicowane ćwiczenia. Polecam każdemu kto potrzebuje rozluźnienia fizycznego i duchowego. Moim zdaniem Iwona posiada dar do przekazywania pozytywnej energii na zajęciach innym.

Mirka D.

Czuję ogromną wdzięczność za to, że trafiłam na zajęcia jogi oraz warsztaty pracy z ciałem prowadzone przez Iwonę. Iwona była pierwszą osobą, która skierowała moja uwagę na ciało. Z bardzo dużą łagodnością i uważnością prowadzi proces coraz głębszego zanurzania się w ciało. Proces ten otworzył mnie na nową jakość życia. Moje życie stało się bardziej smakowite, wielobarwne, pełniejsze. Uwielbiam atmosferę jaka panuje w Atma Yoga. Jest to miejsce które przepełnia otwartość, radość miłość.

Kasia Kamińska

Jestem ogromnie wdzięczna, że spotkałam na swojej drodze Iwonę! Dzięki jej zaangażowaniu w to co robi przeszłam wiele transformacji i znam siebie lepiej. Joga pozwala mi poznać możliwości mojego ciała. Spotkania w kręgu kobiet pozwalają mi poznać możliwości mojej duszy. Dzięki temu jestem pełnią! Dziękuję.

Asia Gibas